Bezpłatna konsultacja: 505 243 481

Kampanie remarketingowe w sieci Adwords

Docieraj do osób, które odwiedziły Twoją stronę.

Jak działa remarketing? Dzięki remarketingowi możliwe jest to, o czym zawsze marzyli reklamodawcy i właściciele firm – dotarcie z reklamą do osób, które na pewno są zainteresowane daną ofertą i tematyką.

Zapytaj o ofertę

Imię i nazwisko
Telefon
Email
Adres strony
Budżet miesięczny

Wśród najbardziej skutecznych form reklamy remarketing zajmuje miejsce w czołówce. Wyświetlanie reklam osobom, które wcześniej odwiedziły Twoją stronę, wykazały zainteresowanie, lecz nie dokonały zakupu to sens kampanii remarketingowej. Remarketing umożliwia nawiązanie ponownego kontaktu z osobami, które opuściły witrynę i wyświetlenie im jak najbardziej trafnej reklamy. Wyobraźmy sobie, że Jan szuka namiotu na wakacyjny kemping. Przegląda różne modele, w końcu jest zdecydowany na jeden z nich, oglądany wcześniej na kilku stronach. Zakup odkłada jednak na później, bo nie ma czasu na ponowne wyszukiwanie oraz nie pamięta nazwy produktu, który zwrócił jego uwagę. W tym momencie pojawia się remarketing –wyświetlana jest reklama produktu wcześniej oglądanego na Twojej stronie.

  • Remarketing standardowy: osobom, które odwiedziły Twoją witrynę wyświetlane są reklamy w czasie, gdy przeglądają inne strony.
  • Remarketing dynamiczny: uwzględnia nie tylko witrynę, ale również znajdujące się w niej produkty i usługi. Reklamy są wyświetlane osobom, które przeglądały wybrane produkty, w czasie, kiedy korzystają z Internetu.
  • Listy remarketingowe dla reklam w sieci wyszukiwania: reklamy wyświetlane są osobom, które odwiedziły Twój produkt w witrynie i wyszukują dalsze informacje na jego temat w Google.

Prawidłowe skonfigurowanie kodu, ustalenie filtrów, celów i projekt reklamy graficznej to tylko niektóre z obligatoryjnych elementów kampanii remarketingowych. To skomplikowane i wymagające czasu działanie, dlatego warto powierzyć je profesjonalistom. remarketingowa jest skomplikowanym przedsięwzięciem, o którego sukcesie końcowym decyduje wiele szczegółów. Dlatego też warto powierzyć takie działania profesjonalistom.